درخواست خرید بسته آموزشی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بسته آموزشی نرم افزار لومریکال lumerical 

نرم افزاری لومریکال ابزاری توانمند برای طراحی و شبیه‌سازی افزاره‌های نوری و الکترونیکی است که قابلیت شبیه‌سازی دو بعدی و سه بعدی ساختارهای مختلف با ابعاد نانو و میکرومتری را دارا است.

این بسته آموزشی از 4 عدد DVD شامل موارد زیر تشکیل شده است:


درخواست خرید بسته آموزشی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آرسافت (RSoft 2014) یکی از بهترین نرم افزارهای موجود برای طراحی و تحلیل ساختارهای نوری شامل ساختارهای تک لایه، چند لایه و به ویژه ساختارهای مبتنی بر بلورهای فوتونی تک، دو و سه بعدی است. محققان با استفاده از این نرم افزار قادر خواهند بود تا قبل از پیاده سازی عملی ادوات نوری به بررسی رفتار انتشاری در حوزه های زمان و فرکانس پرداخته و اصلاحات لازم را انجام دهند و با تغییرات مطلوب قبل از پیاده سازی ساختاری بهینه را ارائه دهند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اولین روش برای افزایش سرعت کامپیوتر در هنگام اجرای نرم افزار های کامسول ، لومریکال و متلب افزایش حافظه Ram است که بدین منظور استفاده از فلش مموری برای افزایش رم کامپیوتر و لپ تاپ پیشنهاد می شود.اگر شما فلش های با ظرفیت 4 و بالای 4 گیگ دارید ، پیشنهاد می کنم از اون برای افزایش رم کامپیوترتون استفاده کنید ، روش کار این گونه است که پس از اتصال فلش مموری، بر روی گزینه آن در my computer کلیک راست نمائید و روی درایو مربوط به آن گزینه‌ Properties را انتخاب کنید البته شایان ذکر است بیشتر در ویندوز ۷ و ۸ و 10 این کارایی قابل اجراست ، پس انتخاب Properties تب ReadyBoost رو انتخاب کنید ، در اینجا سه گزینه وجود دارد که به ترتیب توضیح می دهم


Previous Next

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

فتو ولتاییک (Photovoltaics) یا به اختصار PV، یکی از انواع سامانه‌های تولید برق از انرژی خورشیدی می ‌باشد. در این روش با بکارگیری سلول ‌های خورشیدی، تولید مستقیم الکتریسیته از تابش خورشید امکان‌پذیر می‌شود.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

نرم افزار لومریکال ابزاری توانمند برای طراحی و شبیه‌سازی افزاره‌های نوری و الکترونیکی است که قابلیت شبیه‌سازی دو بعدی و سه بعدی ساختارهای مختلف با ابعاد نانو و میکرومتری را دارا است. این نرم افزار از چهار زیر نرم افزار به نام های FDTD Solutions ، MODE Solutions ،  DEVICE و INTERCONNECT تشکیل شده است.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
بسته آموزشی فیبرهای نوری، بسته ای آموزشی همراه با پژوهش و کاربرد برای کلیه دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و صنعتگران است و یکی از تولیدات منحصر به فرد گروه آموزشی اپتیک و فوتونیک می باشد در این بسته آموزشی نخست انواع فیبرهای نوری شامل فیبرهای معمولی و بلور فوتونی هسته جامد و هسته تهی، فیبرهای براگ، فیبرهای براگ گریتینگ معرفی، بحث و بررسی می شوند و روش محاسبه پارامترهای خطی شامل پاشندگی و تلفات همچنین پارامترهای غیرخطی با استفاده از جدیدترین نرم افزارها آموزش داده می شود. سپس به ارائه و آموزش مجموعه کدهای متلب برای محاسبه انتشار نور درون فیبرهای نوری خواهیم پرداخت تا با استفاده از آنها بتوان رفتارهای زمانی و فرکانسی نور در هر طول از فیبر را بدست آورد. در این بسته ارزشمند آموزشی، منابع متنوعی شامل جدیدترین کتاب ها و مقاله های موجود در این حوزه ارائه و کلیه نرم افزارهای ضروری آموزش داده می شوند. این بسته شما را برای طراحی ساختارهای جدید فیبرهای نوری آماده نموده و امکان استخراج نتایج برای پیاده سازی های عملی و استخراج مقاله های معتبر آماده می سازد. دقت شود مباحث کاربردی شامل فیوژن و روش تست نیز در این بسته وجود دارد.

در این بسته با مباحث و شبیه سازی های زیر آشنا خواهید شد:
 
 1. معرفی و شبیه سازی فیبرهای معمولی با ضریب شکست پله ای به صورت تک مد و مالتی مد.
 2. معرفی و شبیه سازی فیبرهای معمولی مالتی مد با ضریب شکست تدریجی
 3. معرفی و شبیه سازی فیبرهای براگ
 4. معرفی و شبیه سازی فیبرهای براگ گریتینگ
 5. معرفی و شبیه سازی فیبرهای بلور فوتونی (فوتونیک کریستال) هسته جامد
 6. معرفی و شبیه سازی فیبرهای بلور فوتونی هسته تهی
 7. معرفی و شبیه سازی فیبرهای لانه زنبوری
 8. معرفی و شبیه سازی موجبرهای پیکانی شکل
 9. معرفی و شبیه سازی موجبر هسته تهی
 10. معرفی و شبیه سازی کابل کواکسیال
 11.  آموزش محاسبه پارامترهای خطی فیبر شامل تلفات ، ضریب شکست موثر ، پاشندگی ، سرعت گروه، ضریب شکست گروه، سطح مقطع موثر، پارامتر غیر خطی بر حسب طول موج
 12. آموزش انتشار نور معرفی پدیده های خطی و غیرخطی حاکم بر آن
 13. آموزش معادله حاکم بر انتشار یعنی غیرخطی شرودینگر و روش حل آن
 14. آموزش کدها و m file های متلب برای حل معادله غیرخطی شرودینگر
 15.  مطالعه چندین مقاله معتبر ISI همچنین شبیه سازی آنها شامل - فیبرهای بلور فوتونی هسته جامد - فیبرهای بلور فوتونی هسته تهی
 16. آموزش نرم افزارهای لومریکال و آرسافت با نگاه طراحی فیبر نوری
 17. ارائه کتاب ها و مقاله های پر ارجاع
 18. فیلم های آموزشی در خصوص دستگاه ها و روش های عملی اتصال فیبرهای نوری و محاسبه تلفات
  و ...


همه و همه در بسته آموزشی فیبرهای نوری

قیمت محصول: 575000 تومان